Jazyková škola LINGVA, Hradec Králové, Rychnov nad Kněžnou, Pardubice, Chrudim, Praha, Brno

ROZVRHY

Hradec Králové – aktuální rozvrh výuky

výuka probíhá na Malém náměstí 14/30, 2. patro

Pondělí:
17:00–18:30    italština – 2. ročník znalí začátečníci (1× týdně) –  Mgr. Pánková
17:00–18:30    angličtina – 2. ročník znalí začátečníci (2× týdně) –  Mgr. Marešová
17:00–18:30    němčina – 2. ročník znalí začátečníci (1× týdně) – Mgr.  Slavíčková
18:30–20:00    italština – 1. ročník úplní začátečníci (1× týdně) –  Mgr. Pánková
18:30–20:00    němčina – 1. ročník úplní začátečníci (1× týdně) – Mgr.  Slavíčková

Úterý:
17:00–18:30    angličtina – 4. ročník středně pokročilí  (2× týdně) –  David Fiedler, DiS.
16:00–17:30    němčina – konverzace pokročilí (1× týdně) – Gwendolyn Kellner
18:30–20:00    angličtina – příprava na FCE (1× týdně) – Neil Davis
18:30–20:00    francouzština – 3. ročník středně pokročilí (1× týdně)  – Mgr. Dohnalová

Středa:
17:00–18:30    angličtina – 2. ročník znalí začátečníci (2× týdně) –  Mgr. Marešová
17:00–18:30    angličtina – konverzace středně pokročilí B1 (1× týdně)  – Neil Davis
18:30–20:00    angličtina – konverzace výše středně pokročilí B2 (1×  týdně) – Neil Davis

Čtvrtek:
17:00–18:30    angličtina – 4. ročník středně pokročilí  (2× týdně) –  David Fiedler, DiS.
17:00–18:30    francouzština – 1. ročník úplní začátečníci (1× týdně)  – Mgr. Polívková
17:00–18:30    italština – 1. ročník úplní začátečníci (1× týdně) –  Mgr. Koubová
18:30–20:00    španělština – 1. ročník úplní začátečníci (1× týdně) –  Bc. Pultarová
18:30–20:00    italština – 2. ročník mírně/středně pokročilí (1×  týdně) – Mgr. Koubová


Pardubice – aktuální rozvrh výuky

výuka probíhá v učebně JŠ Lingva, Sukova třída 1556, Pardubice, přízemí, vlevo od recepce

Pondělí:
17:00–18:30    angličtina úplní začátečníci (1× týdně) – Bc. Tesařová

 

 

Chrudim – aktuální rozvrh výuky

výuka probíhá na Střední škole zdravotnické a sociální Chrudim, Poděbradova 336

Pondělí:
17:30–19:00    angličtina středně pokročilí B1 (1× týdně) – Mgr. Rop

Úterý:
16:00–17:30    angličtina pokročilí B2 (1× týdně) – Mgr. Rop
17:30–19:00    angličtina znalí začátečníci A1-A2 (1× týdně) – Mgr. Rop

Čtvrtek:
17:30–19:00    angličtina mírně pokročilí A2 (1× týdně) – Mgr. Rop